11 Lut 2021

Dane kontaktowe do firmy?

office-1209640_640

Wiele osób prowadzi obecnie dyskusje na temat wizytówek. Czy są one jeszcze potrzebne? Czy też można oszczędzić nieco papieru, który można użytkować w zupełnie innym celu? Warto poszukać odpowiedzi na takie pytanie. Żyjemy w czasach, gdzie w każdej chwili możemy znaleźć dostęp do najbardziej potrzebnych informacji online. Nawet starsze osoby mają pod ręką smartfony, gdzie Internet szybko daje odpowiedź na zadane pytanie. Chcemy znaleźć daną firmę? Odpowiedź nadejdzie w kilka sekund. To po co nam te wizytówki?

Zabytek muzealny czy absolutny must have?

Żyjemy w takich czasach, że każdy właściwie powinien samodzielnie odpowiedzieć sobie na takie pytanie. Wizytówki oraz ich przydatność można rozpatrywać na dwa sposoby. Jeżeli ktoś pracuje zdalnie, co też jest modne w ostatnich czasach, to z takich gadżetów w postaci małego kartonika korzystać nie będzie. Ba! Dzisiaj wiele osób nawiązuje ze sobą współpracę online, pomimo dzielącej ich odległości. Czy w takim razie będzie mi potrzebna wizytówka tradycyjna? Nie. Wystarczy tylko zadbać o umieszczenie odpowiednich informacji w Internecie, aby klienci wiedzieli o istnieniu takiej firmy.

wizytowka

  Z kolei, jeżeli ktoś działa dużo poza Internetem, jak np. gabinety lekarskie, salony kosmetyczne, placówki hotelowe, to koniecznie powinien pomyśleć o stworzeniu takich wizytówek. Tak, jest to absolutna konieczność, aby móc zawsze pozostawać w kontakcie z klientami. Badania dowodzą, że ludzie chętniej sięgają po wizytówkę, którą wiedzą, że mają w portfelu, niż do telefonu, gdzie czasem muszą przebić się przez setki stron internetowych.

Jakie informacje?

Skoro wizytówki okazały się naszym absolutnym must have, aby móc kontaktować się z klientami, to czas na to, aby je opracować. Warto przemyśleć, jakie informacje zostaną na nich umieszczone, ponieważ może to w przyszłości zaważyć na losach firmy. Zanim odbędzie się druk wizytówekto powinien zostać opracowany projekt, który warto wykonać z odpowiednimi specjalistami.

wizytowki-11

  Tak, ważne są dane kontaktowe, jak chociażby dokładna nazwa firmy, jej adres, namiary internetowe, kontakt telefoniczny. Ludzie chcą mieć wybór, jeżeli chodzi o możliwości komunikacji. To jednak nie wszystko. Jakie grafiki zostaną dokładnie na nich umieszczone? Czy po drugiej stronie będą same zdjęcia, czy też coś pomocniczego, jak np. możliwość wpisania kolejnej wizyty w gabinecie lekarskim? Tak, nawet na wizytówkach można umieścić coś takiego. Jak więc widać trzeba mieć dobry pomysł na własną wizytówkę, którą będzie wręczać się klientom.

O stronie

Nasza strona to blog Informatyczny, który poświęcony jest Nowością technologicznych oraz systemom ERP. Dowiesz się tu wielu przydatnych rzeczy, oraz obejrzysz filmiki który związane są ściśle z tematyką naszego portalu. Od czasu do czasu opowiemy Ci tu o sprawach prywatnych.

Leave a reply

Name
E-mail
Website

Why ask?