27 Sty 2019

Wyjątkowy hotel, czyli Witek

Hotel Krakow

Niezwykłe wesele we wspaniałym miejscu

Hotel Witek to wyjątkowy hotel – niewielki, ale klimatyczny, urokliwy, często wybierany na wesela, spotkania towarzyskie oraz biznesowe. Słynie z organizowania wspaniałych uroczystości różnego rodzaju. Wesele w tym hotelu ma wyjątkowy smak. Każdemu spodoba się pobyt w tego rodzaju hotelu. Ludzie interesują się doskonałymi hotelami, szukają ich daleko, a hotel Witek jest tuż, pod bokiem. W Krakowie można odpoczywać, bawić się, zwiedzać i organizować wyjątkowe przyjęcia weselne. Zachęcamy do lektury strony internetowej tego hotelu – http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html. Hitami tego miejsca są kominek oraz szklana ściana w salonie. To miejsce klimatyczne oraz całkiem odmienne od większości banalnych hoteli. Łączy klimat nowoczesności z sielską aurą wsi. Takie połączenie coraz częściej cenią Polacy. Dekoracja, stół oraz wygląd potraw tworzą wyjątkową całość. 

Hotel w krakowie

Zabawa w kultowym miejscu, czyli zajrzyj do Witka

Miejsce jest kultowe, klimatyczne i kameralne. Pracownicy dokładają starań, aby goście byli w pełni zadowoleni – czyste sale, piękne dekoracje kwiatowe, oświetlenie ustalone z klientem, muzyka, wyjątkowe dania kuchni polskiej lub międzynarodowe, wspaniałe desery oraz zawsze świeże owoce. Goście wypowiadają życzenia, a później są one realizowane. I to bardzo szybko są spełniane. Kolorystyka sali może być różnorodna – organizator wesela ze strony hotelu opowiada o możliwościach, ale decydujące zdanie i tak mają klienci. Dlatego warto skorzystać z tego hotelu – tam klient zawsze jest najważniejszy, a wszyscy pracownicy są po to, aby pomagać gościom hotelowym. Płatność za wydarzenie można uiścić gotówką lub kartą kredytową, przelew bankowy także jest akceptowany. W tym miejscu można zorganizować zarówno kameralne przyjęcie weselne, jak i huczną zabawę. Jest to miejsce najlepsze dla osób szukających wyjątkowości i kolorytu lokalnego. Na pewno warto wybrać ten hotel na najważniejszy dzień w życiu.Pracownicy hotelu uczynią wszystko, by każdy gość weselny był zadowolony – piękny wystrój, doskonała muzyka, pyszne jedzenie, wspaniałe trunki. Dzięki temu można wspaniale bawić się i relaksować w tym hotelu. Zdjęcia zrobione podczas tak przygotowanego wesela wyglądają pięknie. Witkowa Chata położona jest wśród las i pól, niedaleko Krakowa, ale daleko od hałasu, gwaru oraz smogu. Sielska aura nadaje wyjątkowy styl tej uroczystości. Cztery sale weselne są odpowiednie dla najbardziej wymagających gości. Nieskomplikowany dojazd stał się atutem tego pięknego miejsca.

O stronie

Nasza strona to blog Informatyczny, który poświęcony jest Nowością technologicznych oraz systemom ERP. Dowiesz się tu wielu przydatnych rzeczy, oraz obejrzysz filmiki który związane są ściśle z tematyką naszego portalu. Od czasu do czasu opowiemy Ci tu o sprawach prywatnych.

Leave a reply

Name
E-mail
Website

Why ask?