08 maja 2017

LoMag, czyli niezbędnik każdego magazyniera

2

Co to jest magazyn oraz czym zajmują się firmy magazynowe (bądź usługowo-magazynowe) to kwestie na tyle oczywiste, że poruszanie ich jest najzwyczajniej w świecie zbędne. Skupmy się więc na tym, jak podnieść komfort pracy na magazynie, a zarazem znacząco ułatwić jego prowadzenie. Każdy przedsiębiorca, niezależnie od wielkości czy „stażu” doskonale zdaje sobie sprawę, że nowoczesna technika ma duży wpływ na jakość czy wydajność wykonywanych obowiązków. Przyjrzyjmy się z bliska jednemu z najpopularniejszych narzędzi komputerowych, dedykowanych firmom prowadzącym gospodarkę magazynową.

Program magazynowy LoMag, bo o nim mowa, to klucz do sukcesu w zakresie prowadzenia firmy. Większość z Was na pewno słyszała tą nazwę już wcześniej, gdyż jest to narzędzie posiadające „ugruntowaną pozycję na rynku”. Prezentowany program cieszy się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza wśród właścicieli i zarządców średniej wielkości obiektów. Dlaczego?

Przeanalizujmy najważniejsze zalety, jakie „kryje” w sobie program magazynowy LoMag.:

  1. Interfejs

Prosty, intuicyjny, niezwykle przyjazny użytkownikowi. Zamiast tysiąca zbędnych opcji „na raz”, po zainstalowaniu i włączeniu programu wita nas kreator ustawień, który pozwala dostosować wygląd programu do potrzeb danego użytkownika. Menu użytkownika oraz wszystkie okna aplikacji zostaną zmienione, tak by zawierały tylko potrzebne informacje bez zbędnych opcji.

1

  1. Funkcje

Program oferuje bogatą funkcjonalność, którą można aktywować w ustawieniach programu. W ten sposób formularze nie są „zaśmiecone” zbędnymi pustymi polami a widoczne są tylko przydane funkcje. Nie sposób wymienić wszystkich funkcji jakie posiada oprogramowanie dla tego zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją na tej stronie: Program Magazynowy LoMag

  1. Praca w sieci oraz przez Internet.

Oprogramowanie LoMag sprawdzi się zarówno w małej firmie na pojedynczym stanowisku jaki i na wielu stanowiskach w sieci lokalnej. Nowoczesna technologia Microsoft SQL server pozwala również na pracę zdalną z dowolnego miejsca po umieszczeniu bazy programu w chmurze.

2

  1. Współpraca z urządzeniami

– obsługa czytników kodów kreskowych

– kolektorów danych z systemem Win CE

– drukarki etykiet

– drukarki fiskalne POSNET

– telefony z systemem android

3

O stronie

Nasza strona to blog Informatyczny, który poświęcony jest Nowością technologicznych oraz systemom ERP. Dowiesz się tu wielu przydatnych rzeczy, oraz obejrzysz filmiki który związane są ściśle z tematyką naszego portalu. Od czasu do czasu opowiemy Ci tu o sprawach prywatnych.

Leave a reply

Name
E-mail
Website

Why ask?