04 Sty 2017

SPORTOWA ZABAWA

roller-skates-381216_1920

Nie wiem jak wy, ale ja jestem fanką rolkowania! Mam 27 lat i niedawno zostałam mamą, ale dziecięce zabawy wciąż siedzą mi w głowie. Rolki są rewelacyjną opcją dla wszystkich, którzy podobnie jak ja kochają sport i to niekoniecznie w pełnym rozumieniu tego słowa. Osobiście np. nienawidzę siłowni, bo moim zdaniem wykonywanie ćwiczeń w rodzaju bezsensownego męczenia na bieżni to istna nuda. Wolę coś bardziej szalonego, coś przy czym się pobawię, pośmieję i nie będę marudzić, że ćwiczę, a więc, rolki zdają się być idealne! 

Jeśli, przeżywanie podobną „fazę” jak ja i też Wam się marzą dziecięce zabawy przed blokiem, do boju! Nikt nie ma prawa przyczepić się, że nagle ruszyłyśmy swoje tłuste zady sprzed kanapy i rozpoczęłyśmy nowy etap swojego życia. Do niedawna siedziałam wieczorami przed telewizorem i opychałam się chipsami, naturalnie popijałam colą, aż nabawiłam się insulinooporności! Teraz już, gdy dotarło do mnie, że pora coś zmienić, ruszam się, ile tylko mogę! Jutro idę po nowe rolki do sportowego. Jak myślicie, jakie wybiorę?

brawlin-betties-1216321_1920

Oczywiście, żadnych form ekstremalnych! Kupię standardowe, proste rolki damskie! Mają cały ogrom plusów. Kółka są kauczukowe, lekkie, ciężko je zniszczyć. Nie jeżdżą może ekstremalnie szybko, ale dość szybko, bym mogła poczuć, że żyję! Poza tym, mają fajnie regulowane buty – modne klamerki, umożliwiają dopasowanie mojej stopy do skarpety, którą z biegiem czasu też będę mogła wymienić. Warto od czasu do czasu to zrobić, bo w końcu stopa poci się w takiej skarpecie, a faktem jest, że nie da się jej uprać w detergencie. Poza tym, wiem z doświadczenia, że łatwo się niszczy. Z resztą jak znam siebie, lada moment będzie w niej dziura. Na pierwszą moją rolkową wyprawę, na pewno zabiorę moją drogą kuzyneczkę Maję, która pierwsza zaraziła mnie rolkową pasją. Pozazdrościłam kiedyś, że ona ma rolki, a ja nie. Też chciałam, więc namówiłam rodziców, by kupili mi na komunię!

Tagi: ,

O stronie

Nasza strona to blog Informatyczny, który poświęcony jest Nowością technologicznych oraz systemom ERP. Dowiesz się tu wielu przydatnych rzeczy, oraz obejrzysz filmiki który związane są ściśle z tematyką naszego portalu. Od czasu do czasu opowiemy Ci tu o sprawach prywatnych.

Leave a reply

Name
E-mail
Website

Why ask?