25 Paź 2016

Elegancja w każdym calu

srebrne-kolczyki

Przygotowując się na wieczorne wyjście, każda kobieta stosuje, całą masę zabiegów pielęgnacyjnych. Nakłada maseczki, bierze kąpiel oraz układa włosy. Przygotować musi sobie także ubranie i dodatki do niego, żeby wyglądać pięknie. Chcąc być elegancką, stara się dopasować poszczególne elementy stroju do siebie i odpowiednio dobrać do nich obuwie. To może nie być łatwe zadanie, jeśli na przykład garsonka jest w kolorze niebieskim, albo granatowym. Ale dla dobrze przygotowanej eleganckiej w każdym calu i znającej się na trendach modowych osoby to nic trudnego, jeśli ma odpowiednie do tego celu dodatki. A może to być cała szuflada kolczyków do wyboru, na każdą okazję. Niebieskie buty, kolczyki z niebieskimi oczkami, a także pasujący wzorem łańcuszek i bransoletka, to tylko niektóre elementy. Odpowiednie będą także niebieskie i pasujące odcieniem buty na szpilce lub koturnie, w zależności od rodzaju kostiumu.

srebrne-serduszko

Szuflada pełna kolczyków

Wytworna pani, ma całą masę kolczyków, nie dlatego że je nadmiernie kolekcjonuje, ale aby móc znaleźć odpowiednie do zaplanowanego stroju. Dodatki muszą do siebie pasować, aby całość wyglądała niezwykle efektownie. Im większe kolczyki, tym bardziej zmniejszają optycznie fryzurę, jeśli jest ona bujna, może powstać efekt zbytniego kontrastu, dlatego nawet planując wieczorowe wyjście, wybiera się zazwyczaj coś błyszczącego, ale nieco bardziej stonowanego. Natomiast wybierając się na szaleństwa z przyjaciółmi, to już można pozwolić sobie na coś więcej. Bardziej obszerne kolczyki srebrne zakłada się wtedy na weekendowe wypady do klubów, dyskotek i na prywatki. Należy jednak pamiętać, że nie nadają się one do uprawiania zbytnio forsownych sportów wyczynowych, mogą powodować naderwania ucha, a to do przyjemnych nie należy. Zakładając kolczyki zawsze warto dopasować ich wielkość i mocowanie do sytuacji, kiedy decydujemy się na ekstremalne zachowania, można je przecież zdjąć na chwilę i schować do torebki, tak aby założyć je z powrotem po zakończonej, dobrej zabawie.

Tagi:

O stronie

Nasza strona to blog Informatyczny, który poświęcony jest Nowością technologicznych oraz systemom ERP. Dowiesz się tu wielu przydatnych rzeczy, oraz obejrzysz filmiki który związane są ściśle z tematyką naszego portalu. Od czasu do czasu opowiemy Ci tu o sprawach prywatnych.

Leave a reply

Name
E-mail
Website

Why ask?