23 Wrz 2015

W poszukiwaniu ISP

Dostęp do Internetu

Często stajemy przed wyborem dostawcy Internetu tzw. ISP. Internet jest popularnym udogodnieniem, które znajduje się w większości domów. Jednak przychodzą w życiu momenty w których musimy zadecydować jakiego dostawcę Internetu wybrać, czy pozostać przy obecnym dostawcy, czy po prostu dostanę lepsza ofertę w tej samej lub niższej cenie gdzie indziej.

Jakiego dostawcę Internetu wybrać?

Najlepiej jest wybrać dostawcę, który świadczy bezawaryjne dostęp do Internetu, posiada szybkie pakiety Internetu w dobrych (niskich) cenach. Czasami warto pokusić się o jakiś ekskluzywny pakiet 3 w 1 czyli: telefon, Internet, telewizja. Już wielu dostawców oferuje tego typu usługi, cały pakiet czasami różni się jedynie kilka złotych więcej niż pakiet samego Internetu, a co za tym idzie, warto wziąć Pakiet 3 w 1 i cieszyć się zarówno posiadaniem telefonu oraz telewizji, których zakup u osobnego operatora wyszedłby nas z 3-4 razy drożej.

Czy pozostać przy obecnym dostawcy ISP?

Przed podpisaniem przedłużenia umowy, należy przeanalizować oferty innych usługodawców. W Polsce istnieje wiele firm, które świadczą tego typu usługi i którym zależy mocno na swoich klientach. Ponadto jak wspomniałem wcześniej, niektórzy z dostawców potrafią oferować świetne pakiety w super cenach, gdzie w niektórych firmach otrzymalibyśmy w tej cenie jedynie dostęp do Internetu. Dlatego tak ważne jest aby przeanalizować dostępne oferty na rynku i móc cieszyć się z dodatkowych udogodnień i szybkiego Internetu.

Ponadto warto pokazać obecnemu dostawcy, że nie odpowiadają nam obecne warunki współpracy, jeżeli ten to zobaczy być może przedstawi nam jeszcze lepszą i korzystniejszą współpracę, abyśmy pozostali nadal jego klientami.

Gdzie szukać Informacji na temat dostawców Internetu?

Możliwości jest tu wiele, zazwyczaj powinno się szukać w wyszukiwarce google poprzez frazę Internet + Miasto, przykładem może być chociażby fraza Internet Rzeszów, po wpisaniu której otrzymamy dość sporą listę dostawców Internetu. Idealnym przykładem jest także strona dostawcy-internetu.pl, która umożliwia przeszukiwanie ofert ISP z całej polski. Strona gromadzi tysiące ofert dostępu do Internetu, które stale aktualizowane są przez danego ISP za pomocą Panelu administracyjnego, który otrzymał.

 dostawcy Internetu

Tagi: ,

O stronie

Nasza strona to blog Informatyczny, który poświęcony jest Nowością technologicznych oraz systemom ERP. Dowiesz się tu wielu przydatnych rzeczy, oraz obejrzysz filmiki który związane są ściśle z tematyką naszego portalu. Od czasu do czasu opowiemy Ci tu o sprawach prywatnych.

Leave a reply

Name
E-mail
Website

Why ask?